
Nauczycielki:
mgr Magdalena Piskorz
mgr Elżbieta Leszko
Praca plastyczna pod tytułem ,,Jesień" na wystawę do Biblioteki ,,Wróbelka Elemelka" 🙂
Wspólne zabawy po wakacjach 🙂
- « Poprzednie
- 1
- …
- 6
- 7
- 8

Nauczycielki:
mgr Magdalena Piskorz
mgr Elżbieta Leszko