IV Lubuski Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych.

18 maja, dzieci z gr. V ,,Jaś i Małgosia”,
wzięły udział w IV Lubuskim Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych,
który się odbył się  w Teatrze J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.
Przedstawienie pt. ,,KAŻDE DZIECKO JEST CUDEM”
w wykonaniu naszych przedszkolaków, wzruszyło i zachwyciło widzów.
Dzieci otrzymały gromkie brawa oraz gratulacje i nagrody.